Tablo Görünümü:
Hızlı Gözat

Balat Krem Yemek Odası Takımı

8,600₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Balat Krem Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Adet Sandalye'den Oluşmaktadır Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF ve Suntalam malzemeden olusmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Betül Silme Yemek Odası Takımı

7,400₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Betül Silme Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye, 1Ad Gümüşlükten Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen oluşmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Betül Yemek Odası ( beyaz)

7,200₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Betül Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye, 1 Ad Gümüşlükten Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen olusmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Ecrin Beyaz Yemek Odası

7,200₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ecrin BeyaznYemek odası1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa, 1Ad Gümüşlük ve 6 Ad Sandaleden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen olusmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Ecrin Silme Yemek Odası

7,400₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ecrin Yemek odası 1 Ad Konsol. 1 Ad masa, 4 Ad Sandalye ve benç,  2 Ad gümüşlükten Oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz 1. Sınıf suntalam üründen oluşmaktadir. Ayak ÖzelliğiFırınlanmış Gürgen Ağacı Kumaş Özel.Sandaly..

Hızlı Gözat

Gözde Country Yemek Odası Takımı %100 MDF

8,500₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Gözde  Yemek odası1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye,1 Ad gümüşlük, 1 Ad Tv Sehpasından Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen olusmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk y..

Hızlı Gözat

Kuğu Yemek Odası Takımı

8,200₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye 1 Ad Tv Ünitesi ve 2 Ad Kaşıklıktan Oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz  mdf  malzemeden olusmaktadir. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolay..

Hızlı Gözat

Mest Yemek Odası

8,300₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Mest Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır Kullanılan Malzeme Ürünümüz Mdf  ve Suntalam malzemeden oluşmaktadır. Ayak ÖzelliğiAyaklar gürgen ağacından üretilmiştir.  Kumaş Özel.S..

Hızlı Gözat

Mest Yemek Odası Takımı Ekru

8,300₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Mest Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye'den Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF ve Suntalam malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Nirvana Yemek Odası Takımı

9,900₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye, Kullanılan MalzemeÜrünümüz  Mdf  ve Suntalem üründen oluşmaktadir. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. Ürünün Bakımı Nemli..

Hızlı Gözat

Pedra Yemek Odası Takımı

9,500₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 4 Ad Sandalye ve 1 Ad Benc'ten oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz Mdf  ve Suntalem malzemeden oluşmaktadır. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. ..

Hızlı Gözat

Petek Yatak Odası Takımı %100 MDF

8,800₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Petek  Yemek odası1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye,1 Ad gümüşlük, 1 Ad Tv Sehpasından Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen olusmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk y..

Hızlı Gözat

Şah Yemek Odası Takımı

7,700₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Şah Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF ve Suntalam malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. Ürün..

Hızlı Gözat

Vera Yemek Odası Takımı

9,900₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz Mdf  ve Suntalem malzemeden oluşmaktadır. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. Ürünün Ba..

Hızlı Gözat

Yeni Country Yemek Odası Takımı

6,600₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 4 Ad Sandalye ve 1 Ad Benc'ten oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz Suntalem malzemeden oluşmaktadır. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. Ürünün Ba..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)